DepremErgene

Ergene Belediyesi Gönüllü Personelleri Deprem Bölgesinden Döndü

Deprem bölgesinde yaşanılan felaketin ardından gitmiş oldukları deprem bölgesinden Ergene Belediyesi gönüllü personelleri çalışmalarını tamamlayarak Ergene ilçesine geri döndü.
6 Şubat tarihinde merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan, 10 ili etkileyen 7,7 ve 7,6 büyüklüklerindeki depremlerin ardından Ergene Belediyesi gönüllü personelleri Afad ekiplerine yardım ve depremzedelere yardım için gitmiş oldukları deprem bölgesinde çalışmalarını tamamlayıp Ergene ilçesine geri döndü.
Ergene Belediyesi gönüllü personelleri deprem bölgesinde kalmış oldukları altı günlük süre içinde Afad ekiplerinin arama kurtarma çalışmalarına destekte bulunurken, belediyenin sağlık personelleri de yaralı vatandaşlara sağlık müdahalelerinde bulundu. Enkaz kaldırma çalışmalarında da yer alan Ergene Belediyesi ekiplerini gece yarısı Ergene Belediyesi Kültür Merkezi binasında Ergene Belediye Başkan Yardımcıları ve aileleri karşıladı.
Duygusal anların yaşandığı karşılamada Ergene Belediyesi gönüllü personelleri ailelerine sarılarak gözyaşları göktü. Deprem bölgesinde kaldıkları süre içinde gece gündüz demeden çalışan gönüllü belediye personellerine Ergene Belediyesi Başkan Yardımcıları özverili çalışmalarından dolayı teşekkürlerini iletti.

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu