Tekirdağ

Minik öğrenciler yılsonu etkinliğinde Ahmet Erensoy Gençlik Merkezinde buluştu


Namık Kemal İlkokulu 4. Sınıf öğrencileri yılsonu etkinliklerini Ahmet Erensoy Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirdi. Kendi okullarında gösteri sahnesi olmadığı için Süleymanpaşa…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Namık Kemal İlkokulu 4. Sınıf öğrencileri yılsonu etkinliklerini Ahmet Erensoy Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirdi.

Kendi okullarında gösteri sahnesi olmadığı için Süleymanpaşa Belediyesi ile iletişime geçen öğrenciler, hazırladıkları skeçlerle Ahmet Erensoy Gençlik Merkezi’nde eğlenceli anlar yaşanmasını sağladılar. Yaklaşık 2 saat süren etkinlikte hem 4-A hem de 4-B Sınıfı öğrencileri gösterilerini arkadaşları ve velilere sergilerken performansları ile izleyicilerden alkış aldı.

Ufak yaşta tiyatroya yönelen geleceğin oyuncuları minikler desteklerinden dolayı Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’e teşekkür ettiler.

Bu haber Süleymanpaşa Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu