Yaşam

Meral Akşener Tekirdağlı Çiftçiyi Kürsüye Çıkardı


İYİ Parti TBMM Grup Toplantısında Tekirdağlı çiftçi kürsüye çıkarak konuştu. Konuşan çiftçi hükümet yetkililerine seslendi. İYİ Parti’nin Türkiye Büyük Millet…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

İYİ Parti TBMM Grup Toplantısında Tekirdağlı çiftçi kürsüye çıkarak konuştu. Konuşan çiftçi hükümet yetkililerine seslendi.

İYİ Parti’nin Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) grup toplantısında kürsüye çıkan çiftçi Nedim Yıldırım, “Buraya gelirken çok heyecanlandım, herkese mesaj attım beni izleyin diye. Ama az önce bir şey öğrendim çok zoruma gitti. TV’ler ben kürsüye çıkınca yayını kesecekmiş. Çok kırıldım” dedi.

Yıldırım’ın dediği gibi haber kanalları bu sırada yayından çıktı. Çiftçi, hükümete şu çağrıyı yaptı: “Hükümet yetkililerine sesleniyorum. Acil bir eylem planı hazırlamalarını rica ediyorum. Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi ülke ekonomisinin temeli ziraattır.

Ziraat olmazsa ekmek olmaz. Kalkınma olmaz, sanayi olmaz. Şunu unutmayalım ki üretmeyen toplumlar aç kalarak köle olmaya mahkumlardır.

Tüm yetkililere sesleniyorum, ben köle olmak istemiyorum. Köylü milletin efendisidir. Ben efendi kalmak istiyorum.”

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu