Tekirdağ

Marmaraereğlisi İlçesine Beton Yol Hizmeti


Marmaraereğlisi İlçesine Beton Yol Hizmeti 06/10/2021 08:43:15 İl genelinde yol yapım, bakım ve onarım faaliyetlerini titizlikle sürdüren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi,…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Marmaraereğlisi İlçesine Beton Yol Hizmeti


06/10/2021 08:43:15

İl genelinde yol yapım, bakım ve onarım faaliyetlerini titizlikle sürdüren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Marmaraereğlisi ilçesine bağlı Yeniçiftlik, Türkmenli ve Çeşmeli mahalleleri arasındaki bağlantı yollarında başlattığı silindirle sıkıştırılmış beton (SSB) yol yapımını tamamladı.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerince yürütülen çalışma kapsamında bahse konu mahallelerde toplamda 4.000 metreküp beton serimi gerçekleştirildi. 7.5 metre genişliğe ve 3.6 kilometre uzunluğa sahip yoldaki araç trafiği daha konforlu ve güvenli hale getirildi.

Yol yapım hizmetleri konusunda önemli çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “İl genelinde kapsamlı bir yol yapım hamlesi başlattık ve bu doğrultuda 11 ilçemizde de önemli yolların yapımını tamamladık. Büyükşehir Belediyesi olarak halkımızın rahat ve güvenli ulaşım yapabilmeleri amacıyla bu çalışmalarımıza önümüzdeki süreçte de devam edeceğiz. Yapımını tamamladığımız yolların vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Yazar= Tekirdağ Belediyesi | Bülten

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu