Yaşam

Marmaraereğlisi Belediyesi’nden afetzede çocuklara oyuncak

Şafak TAŞOYAR/MARMARAEREĞLİSİ(Tekirdağ), (DHA)-TEKİRDAĞ’da Marmaraereğlisi Belediyesi, depremden etkilenen çocuklar için oyuncak yardımı kampanyası başlattı. 

Marmaraereğlisi Belediyesi, depremden etkilenen çocuklar için oyuncak yardımı kampanyası başlattı. Belediye Başkanı Hikmet Ata tarafından duyurulan kampanyaya vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Kampanyada toplanan oyuncaklar, Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesindeki çocuklara ulaştırıldı.

Belediye Başkanı Hikmet Ata, oyuncakların, çocukların psikolojileri öngörülerek seçildiğini belirterek, “Depremden etkilenen çocuklarımızın yüzlerini bir nebze olsun güldürebilmek ve yaşadıkları travmayı atlatıp normal hayatlarına adapte olabilmelerini sağlamak için ilçemizde böyle bir kampanya başlattık. Çocuklarımızın psikolojileri öngörülerek oyuncaklar tek tek değerlendirildi ve seçildi. Bir daha böylesi acılar yaşamamayı temenni ediyor ve yardımlarını esirgemeyen kıymetli vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu. (DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu