Tekirdağ

MALKARA İLÇESİ DEVECİ MAHALLESİ’NDE İÇME SUYU HATTI YENİLEME ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

MALKARA İLÇESİ DEVECİ MAHALLESİ’NDE İÇME SUYU HATTI YENİLEME ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI


15/09/2022 14:42:09

Tekirdağ il genelinde yaptığı yatırımlarla hizmet kalitesini her geçen gün yükselten Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (TESKİ), halkın kaliteli ve sağlıklı içme suyuna erişiminin sağlanması adına içme suyu hatlarını yenilemeye devam ediyor.

Bu kapsamda; Malkara İlçesi’nin Deveci Mahallesi’ne içme suyu temini sağlayan ve sık arıza veren Q110 PVC hattı;  iki ayrı zaman diliminde TESKİ ekipleri tarafından mesai kavramı gözetilmeksizin 7/24 yapılan çalışmalarla toplamda 1.620 metre hat, Q 100 mm DF düktil boru değişimi yapılarak yenilendi.

TESKİ’nin il genelinde çalışmalarına aralıksız devam ettiğini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı ve TESKİ Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Albayrak, “Deveci Mahallemizin ihtiyacı olan sağlıklı içme suyunun temin edilmesi için mevcut eski hat, TESKİ ekiplerimiz tarafından yapılan çalışmalar ile son teknoloji üretilen düktil borular ile yenilenerek vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştur. Yenilenen içme suyu hattının vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu