Tekirdağ

HAYRABOLU İLÇESİ İLYAS MAHALLESİ’NDE İÇME SUYU HATLARI YENİLENDİ


HAYRABOLU İLÇESİ İLYAS MAHALLESİ’NDE İÇME SUYU HATLARI YENİLENDİ 15/09/2022 14:44:25 Tekirdağ il genelinde yaptığı altyapı yatırımları ile vatandaşların takdirini kazanan…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

HAYRABOLU İLÇESİ İLYAS MAHALLESİ’NDE İÇME SUYU HATLARI YENİLENDİ


15/09/2022 14:44:25

Tekirdağ il genelinde yaptığı altyapı yatırımları ile vatandaşların takdirini kazanan Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (TESKİ), halkın kaliteli ve sağlıklı içme suyuna erişiminin sağlanması adına içme suyu hatlarını yenilemeye devam ediyor.

Bu kapsamda; Hayrabolu İlçesi’nin İlyas Mahallesi’ne içme suyu temini sağlayan hat son teknoloji borular ile yenilendi.  İlyas Mahallesi Sait Esircan Caddesi’ne su sağlayan ve arıza veren Q 90 HDPE hat, 250 metre Q 90 mm HDPE boru değişimi ve bir adet DN 100 vana montajı, yine İlyas Mahallesi Sarbanı Ahmet Caddesi’ne su sağlayan ve arıza veren Q 160 HDPE hat, 175 metre Q 160 mm HDPE boru ile, son olarak İlyas Mahallesi Sevgi Sokağa su sağlayan ve arıza veren Q 90 HDPE hat, 110 metre Q 90 mm HDPE boru ile değişimi yapılarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştur.

TESKİ’nin il genelinde çalışmalarına aralıksız devam ettiğini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı ve TESKİ Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Albayrak, “Hayrabolu İlçemize İlyas Mahallemizin ihtiyacı olan sağlıklı içme suyunun temin edilmesi için mevcut eski hat, TESKİ ekiplerimiz tarafından yapılan çalışmalar ile son teknoloji borular ile yenilenerek vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştur. Altyapı kapsamına giren bütün hizmetleri eksiksiz şekilde yerine getirebilmek için il genelinde 7/24 esasına göre çalışmalarını sürdüren TESKİ ekiplerimiz çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Yenilenen içme suyu hatlarımızın vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu