Tekirdağ

MAHALLE İFTARIMIZI YILDIRIM BEYAZIT MAHALLEMİZDE YAPTIK

Çerkezköy Belediyesi’nin geleneksel mahalle iftarlarının dördüncüsü, Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde kuruldu. Turuva Seyahat firmasının katkıları ile kurulan iftar soframızda binlerce mahalle sakini iftarlarını birlikte açtı.

4’ÜNCÜ MAHALLE İFTARIMIZI, YILDIRIM BEYAZIT MAHALLEMİZDE GERÇEKLEŞTİRDİK

Çerkezköy Belediyesi tarafından 2014 yılından bu yana düzenli olarak kurulan fakat pandemi nedeni ile 2020 ve 2021 yıllarında gerçekleştirilemeyen mahalle iftarları, 2 yıllık aranın ardından birlik ve beraberlik duyguları içerisinde devam ediyor.

Bu yıl ilki Bağlık Mahallesi’nde, ikincisi ise Fatih Mahallemizde, üçüncüsü ise Cumhuriyet Mahallemizde kurulan Mahalle iftarlarımız, 16 Nisan Cumartesi günü Turuva Seyahat firmasının katkılarıyla Yıldırım Beyazıt Mahallemizde binlerce vatandaşımızın katılımı ile gerçekleşti. Mahalle iftarımızda, aynı sofra etrafında hep birlikte oruçlar açıldı, dualar edildi ve sohbetler yapıldı.

AYNI SOFRA ETRAFINDA BULUŞTUK

Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde Bahçeli Camii yanında gerçekleştirilen iftar programına Belediye Başkan Yardımcımız Nedim Yılancı, Meclis Üyelerimiz ve 3 bine yakın vatandaşımız katıldı. İftar sofrasında mahalle sakinleri ile bir araya gelen ve onların Ramazan ayı coşkusuna ortak olan Belediye Başkan Yardımcımız Nedim Yılancı, “Çerkezköy Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen ve geleneksel hale getirilen mahalle iftarlarımıza pandemi nedeni ile ara vermiştik. 2 yıllık aranın ardından bu yıl mahalle iftarlarımıza Bağlık, Fatih ve Cumhuriyet Mahallelerimizin ardından Yıldırım Beyazıt Mahallemizde devam ettik. Burada da hemşerilerimiz ile aynı sofra etrafında buluşarak, oruçlarımızı açtık, sohbetlerimizi yaptık” dedi.

TURUVA SEYAHAT FİRMASINA TEŞEKKÜR

Yıldırım Beyazıt Mahallemizde gerçekleştirdiğimiz mahalle iftarı etkinliğine katkılarından dolayı Turuva Seyahat firmasına teşekkür eden Belediye Başkan Yardımcımız Nedim Yılancı, “Yıldırım Beyazıt Mahallemizde Turuva Seyahat firmamızın katkıları ile hemşerilerimizle aynı sofra etrafında buluşarak, oruçlarımızı açıp, sohbetlerimizi gerçekleştirdik. Bu vesile ile iftar soframızda bizlerle beraber olan mahalle sakinlerimize de sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu