Asayiş

264 Kaçak Göçmen Yakalandı


KIRKLARELİ’de jandarmanın son bir hafta içinde düzenlediği operasyonlarda yurda kaçak girdiği belirlenen 264 kaçak göçmen ile   göçmenlere organizatörlük yaptığı…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

KIRKLARELİ’de jandarmanın son bir hafta içinde düzenlediği operasyonlarda yurda kaçak girdiği belirlenen 264 kaçak göçmen ile   göçmenlere organizatörlük yaptığı gerekçesiyle 12 kişi yakalandı.

Kırklareli İl Jandarma Komutanlığı Göçmen Kaçakçılığı ve İnsan Ticaretiyle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, son bir hafta içinde düzensiz göçle mücadele kapsamında il genelinde uygulamalar yaptı.

Bulgaristan’a kaçak geçmek isteyen ve Bulgaristan’da yakalanıp geri itilen çoğunluğunu aralarında Suriye, Filistin, Afganistan, Fas ve Tunus uyrukluların oluşturduğu toplam 264 kaçak göçmen ile göçmenlere organizatörlük yaptığı belirlenen 12 kişi yakalandı.

Kaçak göçmenlerin taşındığı 12 araca da el konuldu.

Göçmenler, jandarmadaki işlemlerinin ardından Pehlivanköy Geri Gönderme Merkezi’ne teslim edildi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu