Asayiş

Kimliği Belirsiz Kişiler Oto Galeriye Kurşun Yağdırdı

KIRLARELİ’nin Lülerburgaz ilçesinde Yeni Sanayi Sitesi’nde bulunan bir otomobil galerisi kurşunlandı. İşyerinin üst katında bulunan bir çalışan şans eseri kurşunların hedefi olmaktan kurtulurken, olay sonrası kaçan şüphelinin arama çalışmaları devam ediyor.

Olay, Lüleburgaz Yeni Sanayi Sitesi’nde bulunan oto galericiler sitesinde meydana geldi. Otomobili ile siteye gelen bir kişi, E.S.’ye ait otomobil galerisine tabanca ile 3 el ateş ederek bölgeden hızla kaçtı.

İşyerinin camlarının zarar gördüğü olay sırasında galeri çalışanı bir kişi üst katta olduğu için şans eseri kurşunların hedefi olmaktan kurtuldu.

Haber verilmesi ile olay yerine çok sayıda polis ekipleri sevk edildi.

Ekiplerin, kurşunlanan iş yerinde detaylı inceleme yaparken, olayı gerçekleştirerek kaçan şüphelinin arama çalışmaları devam ediyor.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu