Yaşam

Lizay’da Pırlanta Zerafeti

Lizay’da Pırlanta Zerafeti   Doğanın en özel ve güzel taşlarından biri olan ve dünyanın başka hiçbir yerinde bulunmayan pırlanta, Lizay’ın…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Lizay’da Pırlanta Zerafeti

 

Doğanın en özel ve güzel taşlarından biri olan ve dünyanın başka hiçbir yerinde bulunmayan pırlanta, Lizay’ın özgün tasarımlı yüzüklerinin kalbinde atmaya devam ediyor. Bir pırlanta yüzük, parlaklığıyla herkesin dikkatini çeker. Lizay Pırlanta ile dikkat çekici, özel bir sen, eşi benzeri olmayan bir sen yaratabilirsiniz. Pırlantanın parmak uçlarınızdaki hissine kulak verin. Elinize her baktığınızda bu görsel şölenin tadını çıkarın. Lizay’ın mücevher kutularının gözdesi olan klasikten moderne birçok pırlantasına tanıklık edin.

 

Pırlanta da En Çok Tercih Edilen Takı: Yüzük

 

Yüzük koleksiyonunda sizi hangi başlık bekliyor? Pırlantayla aşkınızın en anlamlı hikayesi tektaş yüzük, pırlantanın en canlı hatlarından baget yüzük, aşkın en güzel şekli beştaş yüzük, ışıltılı tamtur yüzük, kadınların tercihi yarımtur yüzüğünün modern versiyonu, özgünlük temasından ilham alan bir tasarım, elmasın şaheser görünümü, aristokrat pırlanta işlemeli nadide yüzük, en zarif mavi safir yüzük, görkemin en derin hali zümrüt yüzük yeşili, kırmızıdan bordoya yakut yüzük, farklı renklerde farklı enerjiler vadeden rengarenk taşlardan oluşan yüzük…

 

Bir pırlanta yüzük, saflığı nedeniyle göz kamaştırıcı bir şekilde parlar. Pırlantanın en saf ve mükemmel hali olan elmas, ışığı doğadaki hiçbir taştan farklı olarak kırar. Elmasın bu harika kırılma özelliği, gerçekliğini anlamak için kullanabileceğimiz en etkili yöntemdir. Sonsuz aşkın en değerli parçası olan pırlanta, ışığa doğru tuttuğunuzda, ışığı düz bir çizgide gözlemlediğinizde saf aşk kadar gerçektir. Pırlanta yüzük modeli, evrenin aşkı gibi sonsuz tasarımlara sahiptir; ancak her bir pırlanta parlaklığından tanınabilir. Gerçek bir pırlanta asla saflığını kaybetmez. Pırlantanızda dairesel yansımalar görüyorsanız, pırlantanın orijinalliğini sorguluyorsunuz demektir. Gerçek elmaslar, berraklıklarını etkileyebilecek elementler içermezler.

 

Görsel şölene eşlik eden pırlanta yüzükler, altın ve taş gibi diğer değerli elementlerle mükemmel uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Pırlanta altın yüzükler, altının ve pırlantanın eşsiz birleşimini eşsiz parlaklığıyla yansıtırlar. Altın pırlanta yüzük modeli, altının ağırlığını ve pırlantanın mükemmel parlaklığını benzersiz bir şekilde ifade ederek tarzınıza anlam katar.

 

Elmaslar yani pırlantalar, yüzyıllar boyunca pek çok çağda hayranlık uyandıran semboller olmuş, hem tarihlerinden hem de varoluşlarından büyülenmişlerdir. Bir aksesuardan daha fazlası olan elmaslar( pırlanta) genellikle güç ve cesaret gibi güzel şeyleri temsil etmişler; ancak anlamları medeniyetler arasında farklılık göstermiştir. Elmaslar, her insan için farklı şeyler ifade eder. Kimine göre aşk, kimine göre bağlılık, kimisi saygı kimisi de değer biçer elmas için. Yüzyıllar önce olduğu gibi bugün de her insan için eşsiz sanat eserleridir. Bu denli bir öneme sahip pırlanta güzelliği, Lizay Pırlanta’da eşsiz parçaları yüzük, bileklik ve kolye olarak sunulmaya devam edecektir. Lizay Pırlanta’da sizleri büyüleyici güzelliğiyle karşılayacak olan pırlantalarımızı görmek istemez misiniz?

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu