Tekirdağ

KÜLTÜR VE SANAT İLE DOLU BİR AY GEÇİRECEĞİZ

 Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, birbirinden güzel kültür ve sanat etkinliklerini Çerkezköylü vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor.

 Çerkezköy Belediyesi’nin Mart ayı kültür ve sanat etkinlikleri 7 Mart Pazartesi günü saat 20.00’da Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan Mehtap Demir ve Burcu Karadağ konseri ile başlayacak.8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeni ile düzenlenecek konserde Ortadoğu, Anadolu ve Balkan esintilerinin yer alacağı eserleri seslendirecek Mehtap Demir kemane çalacak ve Burcu Karadağ ise ney üfleyecek

 RESİM SERGİSİ AÇILACAK

 Sevilen sanatçılar Mehtap Demir ve Burcu Karadağ konserinin 7 Mart’ta sahnelenmesinin ardından 8 Mart Salı günü saat 14.00’da Atatürk Kültür Merkezi’nde Kültür ve Sanat Akademisi Kaleminden adlı resim sergisi açılacak. Sergi, 6 gün boyunca Çerkezköylü sanatseverlerin ziyaretine açık olacak. 

 BİZİM AKİF ADLI TİYATRO OYUNU SAHNELENECEK

 Mart ayı kültür ve sanat etkinliklerimiz 10 Mart Perşembe günü saat 20.00’da Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelenecek ‘Bizim Akif’ adlı tiyatro gösterisi ile devam edecek.10 Mart’ta sahnelenecek ‘Bizim Akif’ adlı tiyatro uyunun ardından 18 Mart Cuma günü saat 20.00’da Atatürk Kültür Merkezi’nde sevilen sanatçı Bekir Ünlüataer sahne alarak söyleyeceği şarkılar ile kulakların pasını silecek.

 MEMURİN FASLI ADLI OYUN SAHNELENECEK

26 Mart Cumartesi günü yine Atatürk Kültür Merkezi’nde saat 20.00’da düzenlenecek Violoncello Konseri ile devam edecek Çerkezköy Belediyesi’nin Mart ayı etkinlikleri 30 Mart Çarşamba günü saat 20.00’da Atatürk Kültür Merkezi’nde Maltepe Belediye Tiyatrosu tarafından sahnelenecek olan ‘Memurin Faslı’ adlı tiyatro oyunu ile sona erecek.

 TÜM SANATSEVERLER DAVETLİ

 Çerkezköy Belediyesi olarak Mart ayı içerisinde üç konser, iki tiyatro ve bir de resim sergisi etkinliğinin Çerkezköy halkı ile ücretsiz buluşturulacağını kaydeden Belediye Başkanımız Vahap Akay, tüm sanatseverleri Çerkezköy Belediyesi’nin Mart ayı kültür ve sanat etkinliklerine davet ederek, “Etkinliklerimize katılmak isteyen vatandaşlarımız her etkinlik gününden 3 gün önce ücretsiz davetiyelerini etkinlik gününe kadar Atatürk Kültür Merkezi’ndeki gişelerimizden (08.00-17.00 saatleri arasında) temin edebilirler. Ücretsiz davetiyelerini alan vatandaşlarımızın etkinliğin başlamasına 20 dakika kala salondaki yerlerini almalarını önemle rica ederim” dedi.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu