Tekirdağ

Kış Okulu ikinci dönem kayıtları başladı

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen Kış Okulu kursları ikinci dönem kayıtları başladı. Spor, sanat ve kültür içerikli 10 farklı kursun yer aldığı Süleymanpaşa Belediyesi Kış Okulu, 7-12 yaş arası çocuklara eğitim verecek.

Kayıt başvuruları 15 Şubat’ta başlayan Süleymanpaşa Belediyesi Kış Okulu, bünyesinde 6 spor, 3 sanat ve bir dil kursu barındırıyor. Arzu eden öğrenciler, Boks, Tekvando, Karate, Buz Pateni, Buz Hokeyi, Futbol, Gitar, Piyano ve Halk Oyunları ile İngilizce kurslarına kayıt yaptırılabilecek.

KONTENJAN SINIRLAMASI UYGULANACAK

27 Şubat’ta başvuru süresi sona erecek olan Kış Okulu’nun bazı branşlarında kontenjan sınırlaması getirildi. Başvurular yapılırken kontenjan durumunun kontrol edilmesi gerekiyor. Buz Sporları kurslarının Atatürk Spor Salonu karşısında bulunan Buz Sporları Tesisinde, Futbol kursunun ise Çiftlikönü ve Ortacami Mahallesi Spor Tesisleri ile Şehit Fırat Yılmaz Spor Tesislerinde gerçekleştirileceği ifade edilirken, Futbol kursları için bu üç tesiste kayıt işlemleri yapılacağı belirtildi.

Futbol dışındaki tüm kurslar için Süleymanpaşa Belediyesi resmi internet sitesi olan www.suleymanpasa.bel.tr üzerinden çevrimiçi olarak başvuru yapılabileceği kaydedildi. Ayrıca 0 282 259 59 59 numaralı Süleymanpaşa Belediyesi Çağrı Merkezi’nden de bilgi alınabilecek.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu