Kırklareli

Kırklareli’nde futbolcular maçtan sonra çöp topladı


Vahit İŞBAŞARAN / KIRKLARELİ,(DHA)- Kırklareli Nurettin Sucuoğlu Süper Amatör Ligi’nde mücadele eden Lüleburgaz Atletik Futbol Kulübü oyuncuları, Kaynarca Gençlikspor maçının…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Vahit İŞBAŞARAN / KIRKLARELİ,(DHA)- Kırklareli Nurettin Sucuoğlu Süper Amatör Ligi’nde mücadele eden Lüleburgaz Atletik Futbol Kulübü oyuncuları, Kaynarca Gençlikspor maçının ardından çevre temizliği yaptı. Kırklareli Nurettin Sucuoğlu Süper Amatör Liginde mücadele eden Lüleburgaz Atletik Futbol Kulübü oyuncuları ve taraftarları, Kaynarca Gençlikspor ile oynadıkları maçın ardından çevre temizliği yaparak çöp topladı.
Kulüp başkanı Sedat Balaban, maçlarda çevreye ve spor ahlakına yönelik pankartlar açarak örnek olmaya çalıştıklarını belirterek, “Yalnızca statta değil, şehrin diğer bölgelerinde de çevre temizliği yapacağız. Örnek olacağız, başka örneklerin de peşinde olacağız. Galipken de mağlupken de bu temizliği yapacağız” ifadelerini kullandı.
“FARK YARATAN DEĞİL OLMASI GEREKENİN PEŞİNDEYİZ”
Spora, sporcuya ve rakibe saygılı bir nesil yetiştirmek istediklerini belirten Balaban, “Küfre karşıyız. Bu doğrultuda hareket ediyoruz. Katacağımız değerler olacak. Önce çevreyi özenle temiz tutmaya gayret edeceğiz. Atmosferin yanında diğer çevre temizliğinde de çalışmalar yapmak istiyoruz. Atletik ailesi olarak, taraftarlarımız ve tüm kardeşlerimiz bu düşünce içerisindeler. Bunun devamını yapacağız. Fark yaratan değil olması gerekenin peşindeyiz” diye konuştu.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ:
– Futbolcuların pankart açması
– Futbolcuların statta temizlik yapması
– Kale direkleri arkasında çöp toplanması
– Çevre atılan çöpler
– Çöplerin toplanması
– Maçtan detaylar
– Başkan Balaban’ın açıklaması
– Detaylar

(FOTOĞRAFLI)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu