Yaşam

Kırklareli’nde bağ evinde sahte içki ile geçirildi

Uğur AKAGÜNDÜZ/KIRKLARELİ, (DHA)-KIRKLARELİ’nin Vize ilçesinde jandarmanın bir evde yaptığı aramada sahte içki ele geçirildi.

Kırklareli İl Jandarma Komutanlığı tarafından Vize Cumhuriyet Başsavcılığı’nın koordinesinde Evrencik köyü Eski Bağlar mevkisindeki bir bağ evinde sahte içki üretildiği bilgisi üzerine arama yapıldı. Aramada, bağ evi ve eklentilerinde 95 litre etil alkol, 30 litre ev yapımı erik rakısı, 20 litre ev yapımı şarap, 2 adet alkol yapımında kullanılan damacana, 1 adet alkol yapımında kullanılan kazan, 1 adet meyve sıkacağı, 1 kurusıkıdan bozma tabanca ve şarjör, 1 adet markası ve seri numarası silinmiş ve namlusu kesilmiş av tüfeğinden bozma tabanca, 23  av tüfeği fişeği ele geçirildi. (DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu