Yaşam

Kırklareli’nde 158 öğrenciye güvenli trafik eğitimi verildi

Uğur AKAGÜNDÜZ/KIRKLARELİ, (DHA)-KIRKLARELİ’nde jandarma ekipleri tarafından 158 öğrenciye güvenli trafik eğitimi verildi.

Kırklareli İl Jandarma Komutanlığı Trafik Jandarması ekipleri, güvenli trafik eğitimi faaliyetleri kapsamında 158 öğrenciye eğitim verdi. Kırklareli Trafik Eğitim Parkı’nda düzenlenen eğitimlerde öğrencilere, genel trafik kuralları, trafik işaret ve levhaları, yaya ve okul geçitlerinde yaya önceliği ve karşıdan karşıya geçme kuralları ile okul servis araçlarına binme ve inme konularında uygulamaları bilgi verilerek broşür dağıtıldı.

Ekipler, ayrıca trafik kazalarının ve trafik kazası neticesinde ölüm ve yaralanmaların en aza indirilmesi amacıyla drone ile havadan trafik denetim faaliyeti gerçekleştirdi. Faaliyet esnasında sürücülere emniyet kemerinin önemi ve trafik kuralları konusunda bilgilendirme yapıldı. (DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu