Yaşam

Kırklareli’den afeti yaşayan Nurdağı’na gıda yardımı

 

KIRKLARELİ, (DHA)- KIRKLARELİ’de valiliğin deprem bölgesi için başlattığı Ramazan Yardım Kampanyası’nda toplanan gıda kolilileri Gaziantep’in Nurdağı ilçesine gönderildi.

Kırklareli Valiliği’nin depremden etkilenen 11 il için başlatılan Ramazan Yardım Kampanyası kapsamında iftar ve sahur ihtiyaçlarına yönelik hayırseverlerin katkılarıyla oluşturulan gıda kolilerinin ikinci sevkiyatı Gaziantep Nurdağı’na ulaştırmak üzere yola çıkarıldı. Valilik önünde gıdaların gönderilmesi törenine katılan Kırklareli Valisi Birol Ekici, “Valiliğimiz öncülüğünde başlatılan Ramazan Yardım Kampanyamız ile ramazan ayı boyunca 11 ilimize kuru gıda ve bakliyat desteğinde bulunduk. Geçtiğimiz hafta ilk sevkiyatı Hatay ilimize gerçekleştirmiştik bugün de sevkiyatlarımızın ikincisini Gaziantep Nurdağı’na gerçekleştirdik. İlimizden yardımlarımız bölgede yaşam koşulları normale dönene kadar, yaralarımız sarılıncaya kadar sürecek” dedi. (DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu