Genel

Kırklareli’de trafik güvenliği eğitimi verildi


  Vahit İŞBAŞARAN/KIRKLARELİ, (DHA)- KIRKLARELİ İl Jandarma Komutanlığı ekipleri vatandaşları trafik güvenliği eğitimi verdi.  İl Jandarma Komutanlığı Trafik Şube Müdürlüğü…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

 

Vahit İŞBAŞARAN/KIRKLARELİ, (DHA)- KIRKLARELİ İl Jandarma Komutanlığı ekipleri vatandaşları trafik güvenliği eğitimi verdi. 

İl Jandarma Komutanlığı Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Babaeski ilçesine bağlı Minnetler köyü ile Pehlivanköy ilçesine bağlı Doğanca köylerinde ikamet eden vatandaşlara, ‘Yetişkinlere yönelik alkol ile uyuşturucu ve uyarıcı madde etkisinde araç kullanmanın etkileri ve sakıncaları hakkında trafik güvenliği eğitimi’ verildi. Faaliyet esnasında vatandaşlara alkol ve uyarıcı madde etkisi ile meydana gelen kazaların videoları izlettirildi. Jandarmadan yapılan açıklamadı, vatandaşların huzur ve güveni, emniyetli ve bilinçli şekilde araç kullanmaları için mesai mefhumu gözetmeksizin 7/24 esasına göre çalışmalara devam edileceği belirtildi. (DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu