Kırklareli

Kırklareli’de 37 Kaçak Göçmen Yakalandı

Vahit İŞBAŞARAN/KIRKLARELİ,(DHA)-KIRKLARELİ’de yasa dışı yollarla Yunanistan’a çıkış yapmak isteyen 37  kaçak göçmen yakalandı. İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Vahit İŞBAŞARAN/KIRKLARELİ,(DHA)-KIRKLARELİ’de yasa dışı yollarla Yunanistan’a çıkış yapmak isteyen 37  kaçak göçmen yakalandı.

İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Lüleburgaz ve Kofçaz ilçelerinde yaptıkları çalışmada yasa dışı yollarla Yunanistan’a çıkış yapmak isteyen Pakistan, Afganistan, Fas, Suriye ve Filistin uyruklu 37 kaçak göçmeni yakaladı.

Göçmenler, jandarmadaki işlemlerinin ardından Pehlivanköy Geri Gönderme Merkezi’ne teslim edildi.(DHA)

Sitemiz  abonesidir. Bu kategoride yer alan haberler Demirören Haber Ajansı Muhabirleri tarafından geçilen haberlerdir ve sitemiz editörleri tarafından herhangi bir müdahalede bulunulmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu