Edirne

Edirne’de At Arabasıyla İnşaattan Demir Çalan 2 Şüpheli Yakalandı

Ünsal YÜCEL/KEŞAN(Edirne),(DHA)-EDİRNE’nin Keşan ilçesinde polis tarafından durdurulan at arabasında çalıntı olduğu belirlenen 21 adet kesilmiş inşaat demiri ele geçilirken, 2…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ünsal YÜCEL/KEŞAN(Edirne),(DHA)-EDİRNE’nin Keşan ilçesinde polis tarafından durdurulan at arabasında çalıntı olduğu belirlenen 21 adet kesilmiş inşaat demiri ele geçilirken, 2 kişi gözaltına alındı.

İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Aşağı Zaferiye Mahallesi Gülsüm Sokak üzerinde bulunan bir inşaattan demir çalınması ihbarı üzerine harekete geçti.

Polis, at arabasını Aşağı Zaferiye Mahallesi Yurt Sokak’ta durdurdu. At arabasında çalıntı demirler ele geçirilirken, O.B. ve E.D. gözaltına alındı.

At arabası sürücüsüne trafiğe çıkma yasağından dolayı idari işlem yapılırken, belediye zabıtasınca da men işlemi yapıldı.

At, Keşan Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi.(DHA)

Sitemiz  abonesidir. Bu kategoride yer alan haberler Demirören Haber Ajansı Muhabirleri tarafından geçilen haberlerdir ve sitemiz editörleri tarafından herhangi bir müdahalede bulunulmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu