DepremYaşam

Kırklareli Üniversitesi’nden deprem bölgesine 3’üncü yardım TIR’ı gönderildi

 

Vahit İŞBAŞARAN/KIRKLARELİ,(DHA)- KIRKLARELİ Üniversitesi, afetzedeler için topladığı yardımları deprem bölgesine göndermeyi sürdürüyor. Üniversitenin topladığı yardımlardan oluşan 3’üncü TIR yola çıktı.

Kahramanmaraş merkezli ve 11 ili etkileyen 2 büyük depremin ardından afetzedeler için düzenlenen yardım kampanyaları sürüyor. Kırklareli Üniversitesi’nin başlattığı, ‘Afet bölgesine ayni yardım’ kampanyası çerçevesinde daha önce toplanan 2 TIR yardım deprem bölgesine gönderilip, AFAD’a teslim edildi. Toplanan yardımlardan oluşan 3’üncü TIR’da yola çıkarıldı. Üniversiteden yapılan açıklamada, “Depremden etkilenen vatandaşlarımızın acil ihtiyaçlarının karşılanması aşamasında üzerimize düşeni yapmaya devam ediyoruz” denildi. (DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu