Edirne

Keşan’da Güvenliği Tehdit Eden Metruk Binalar Yıkılıyor

Ünsal YÜCEL/KEŞAN(Edirne),(DHA)-EDİRNE’nin Keşan ilçesinde güvenlik açısından tehdit oluşturan metruk binaların yıkımı devam ediyor.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, yaptığı açıklamada, geçen günlerde yangın çıkan alanda bulunan evin belediye ekiplerince yıkıldığını belirtti.

İlçe genelinde çalışmaların süreceğini belirten Helvacıoğlu, “Madde bağımlılarının mesken tuttuğu metruk binaları yıkarak güvenli alanlar haline getiriyoruz.

Vatandaşımızın can ve mal güvenliği açısından oluşturduğu tehlikelerden kaynaklı yoğun şikayet aldığımız metruk binaların yürürlükteki yasa ve yönetmeliklere göre yıkımlarını sürdüreceğiz” dedi.(DHA)

Sitemiz  abonesidir. Bu kategoride yer alan haberler Demirören Haber Ajansı Muhabirleri tarafından geçilen haberlerdir ve sitemiz editörleri tarafından herhangi bir müdahalede bulunulmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu