Çorlu

Kadınlara Özel Etkinlikler Yoğun İlgi Gördü

Bu yıl ilki düzenlenen “Kadınlara Özel Ücretsiz Spor Etkinlikleri” yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından bu yıl ilk kez kış ve bahar olmak üzere iki dönemde organize edilen “Kadınlara Özel Ücretsiz Spor Etkinlikleri”ne 800 kursiyer katıldı.

Zumba dalında Tuğba Özak ve Arzu Özdilek, fitness dalında Hakan Sönmez, yoga dalında Sevda Kula ve Gamze Yaman ile mat pilates dalında ise Pelin Yılmaz eğitmenliğinde gerçekleştirilen kurslara katılan kursiyerler memnuniyetlerini dile getirirken “Belediye Başkanımız Ahmet Sarıkurt ve ekibine bizlere sundukları bu imkânlar için çok teşekkür ederiz. Kursların artarak devam etmesini talep ediyoruz. Sayenizde kendimiz için zaman ayırma fırsatı bulduk. Her şey çok güzeldi. Kurs eğitmenlerimize de ayrıca teşekkür ediyoruz. Yeni dönemde de kurslara katılmayı dört gözle bekliyoruz.” diye konuştular.

Kış döneminde başlayan kurslara havaların ısınmasıyla birlikte talep her geçen gün artarken kursiyerler, kursların devam etmesini istediklerini dile getirerek kurslardan ve eğitmenlerden de çok memnun olduklarını ifade ettiler. Kursiyerler ayrıca katıldıkları anketlerle de taleplerini dile getirme fırsatı buldular.

Gelen talepleri değerlendiren Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü yetkilileri, zumba, fitness, yoga ve pilates kurslarının eylül ayından itibaren yeniden başlayacağını ifade ettiler

Bu haber Çorlu Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu