Asayiş

İlaç Fabrikasında Çıkan Yangın Korkuttu!

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bir ilaç fabrikasında meydana gelen yangın büyük paniğe yol açtı.

Elektrik trafosundan başlayıp çatıya sıçrayan yangın itfaiye ekiplerinin zamanında müdahalesi ile kontrol altına alındı.

Sabah saatlerinde OSB Atatürk Caddesi’nde bulunan ilaç fabrikasında elektrik trafosundan başlayıp çatıya sıçraması sonucu yangın çıktı. Dumanların yükselmesiyle birlikte yetkililer itfaiye ve polis ekiplerine olayın bildirdi.

Olay yerine polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edilirken, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı itfaiye ekiplerinin zamanında müdahalesiyle yangın büyümeden kontrol altına alındı. Yangında büyük çapta maddi hasar oluşurken, yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.

+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu