Asayiş

HIRSIZLIK ANLARI SANİYE SANİYE KAMERAYA YANSIDI

TEKİRDAĞ’da, 3 hırsızlık olayının şüphelileri polis tarafından yakalandı. İş yerindeki cep telefonu ve kasadan para hırsızlığı ise güvenlik kameralarına anbean…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

TEKİRDAĞ’da, 3 hırsızlık olayının şüphelileri polis tarafından yakalandı. İş yerindeki cep telefonu ve kasadan para hırsızlığı ise güvenlik kameralarına anbean yansıdı.

Süleymanpaşa’da ev, iş yeri ve motosiklet olmak üzere 3 ayrı hırsızlık olayının üzerine İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekipleri çalışma başlattı.

Güvenlik kameraları incelendiğinde, Yavuz Mahallesi’nde iş yerinden cep telefonu ve kasadan para çalınması şüphelisinin U.B. olduğu belirlendi. U.B.’nin hırsızlık anları ise güvenlik kameralarınca kaydedildi.

Öte yandan ekipler tarafından Karadeniz ve Aydoğdu Mahallesi’ndeki motosiklet hırsızlığı şüphelisinin B.D. ve Ertuğrul Mahallesi’nde girdiği evin sahibine bıçak çekip 2 yüzük, 300 lira, cep telefonu ve giyim eşyası çalan şüphelinin de H.O. olduğu tespit edildi.

Polis, düzenlediği operasyonlarla 3 hırsızlığının şüphelileri U.B., B.D. ve H.O.’yu yakalayıp gözaltına aldı.

Şüpheliler, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu