Tekirdağ

HAYRABOLU ŞEHİR İÇİ OTOBÜS SEFERLERİ 1 AĞUSTOS’TA BAŞLIYOR

HAYRABOLU ŞEHİR İÇİ OTOBÜS SEFERLERİ 1 AĞUSTOS’TA BAŞLIYOR

28/07/2023 16:05:09

 

Vatandaşların toplu ulaşım hizmetlerinden rahat ve konforlu koşullarda faydalanabilmeleri için yenilikçi projeleri hayata geçiren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, hizmet ağına Hayrabolu ilçesini de dâhil etti.

Tekulaş’ın Hayrabolu seferleri 1 Ağustos 2023 Salı günü itibariyle başlatılacak.

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK, “HİZMETLERİMİZE HER GEÇEN GÜN BİR YENİSİNİ DAHA EKLEYEREK ÇALIŞMALARIMIZA ARA VERMEDEN DEVAM EDECEĞİZ”

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Ulaşım hizmetlerinin iyileştirilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın konforlu bir biçimde ulaşım sağlayabilmeleri için her geçen gün hizmetlerimize bir yenisini ekliyoruz. Hizmetlerimiz arasına Hayrabolu şehir içi otobüs seferlerini de ekleyerek ulaşım ağımızın gelişmesinde bir adım daha atmış olacağız. Otobüs seferlerimizin tüm Hayrabolulu vatandaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

Vatandaşlarımız ulaşımlarını Tekkart ya da kredi kartı veya banka kartıyla sağlayabilecek. Nakit paranın geçmeyeceği ulaşım hizmetinde,  kişiselleştirilmiş ulaşım kartına sahip olmak isteyen vatandaşlarımız Hayrabolu Katlı Otopark’ına başvuruda bulunabilecek.

Vatandaşlarımız 36A No’lu yeni hattımızın saat ve güzergâh bilgileri ile Hayrabolu’daki kart dolum noktalarının adres bilgilerine tekulas.com.tr adresi üzerinden ulaşabilecek.

Güzergâh bilgisi: Hayrabolu Otogarı – Pazar Yeri – Hayrabolu Devlet Hastanesi- Aydınevler

Yeni hattımız Otogardan Aydınevler’e 07.30 – 19.30 saatleri arasında, Aydınevler’den Otogar’a 08.00 – 20.00 saatleri arasında hizmet verecektir.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu