Tekirdağ

HAYRABOLU İLÇESİ ALPULLU CADDESİNDE SICAK ASFALT ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

HAYRABOLU İLÇESİ ALPULLU CADDESİNDE SICAK ASFALT ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI


08/07/2022 08:28:51

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Ekipleri tarafından, Hayrabolu İlçesi Alpullu Cadesi’nde başlatılan bsk sıcak asfalt yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları tamamlandı.

İl genelinde asfaltlama ve yol bakım onarım çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak yol yapım çalışmalarına büyük önem veriyoruz. Bu kapsamda Hayrabolu İlçesi’nde de asfalt çalışmalarımız devam ediyor.  Tamamlanan yollarımız vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi. 

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu