Tekirdağ

Çınarlı Caddesi ışıl ışıl

Süleymanpaşa Belediyesi, ilçenin dört bir yanında yol hamlesini sürdürürken, yıllarca bakımsız ve ilgisiz bırakılmış caddelerden birini daha yepyeni görünümüyle ilçeye kazandırıyor. Çınarlı Caddesi, asfaltlama ve kaldırım çalışmalarının ardından yol aydınlatmalarının da tamamlanmasıyla bambaşka bir çehreye büründü.

CADDE BAŞTAN AŞAĞI YENİLENİYOR

Çınarlı Mahallesi’ni şehir merkezine bağlayan ana güzergâh olan Çınarlı Caddesi’nde yaklaşık bir haftadır süren yol çalışmaları kapsamında, caddenin tamamında zemin kaldırma, zemin düzeltme, asfalt serimi, kaldırım onarım ve yenileme, park yeri ve trafik işaretlemeleri, dubalama, yol ve yaya geçidi çizgilerinin çizilmesi işleri tamamlandı. Son olarak cadde ışıklandırmaları da yerlerine yerleştirilerek Çınarlı Caddesi ışıl ışıl bir görüntüye kavuşturuldu.

YÜKSEL: “ÇINARLI MAHALLESİMİZDE YATIRIMLARIMIZ SÜRÜYOR”

Çalışmaları başından itibaren günbegün yerinde takip eden Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, yaptığı açıklamada, “Çınarlı Mahallemizin Çınarlı Caddesi üzerinde sürdürdüğümüz, son aşamaya gelen yol yenileme ve çevre düzenlemesi çalışmalarımız kapsamında, güzergâh boyunca yaptığımız aydınlatma çalışmalarını inceledik. Baştan aşağı asfaltladığımız, yaya kaldırımlarının onarım ve yenilemelerini yaparak, yol çizgileri, yaya geçidi, park yeri trafik işaretlemeleri ve dubalama çalışmaları ile ışıl ışıl bir görünüm kazandırdığımız caddemizin değişen çehresini mahalle sakinlerimizle birlikte değerlendirerek, son düzenlemelerin devam ettiği bölgede yapacağımız diğer çalışmaları yerinde planladık. Çınarlı Mahallemizdeki yol çalışmalarımız devam ederken, yeni yatırımları da mahallemize kazandırıyoruz. Kadın Yaşam Merkezi projemiz hızla yükseliyor. Mahalle sakinlerimize şimdiden hayırlı olsun,” ifadelerine yer verdi.

Bu haber Süleymanpaşa Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu