Tekirdağ

Hakan Altun on binleri sahile döktü

Korona virüsü salgını nedeniyle iki yıldır düzenlenemeyen Kiraz Festivali, bu yıl büyük bir coşkuyla kutlanıyor. Süleymanpaşa Belediyesi tarafından organize edilen…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Korona virüsü salgını nedeniyle iki yıldır düzenlenemeyen Kiraz Festivali, bu yıl büyük bir coşkuyla kutlanıyor. Süleymanpaşa Belediyesi tarafından organize edilen 56. Uluslararası Tekirdağ Kiraz Festivali’nin ilk günü görkemli etkinliklere ev sahipliği yaparken, festivalin ilk gecesi de muhteşem bir konserle taçlandı.

GENCER SAVAŞ BANDOSU VE HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİ GECEYE RENK KATTI

Saat 20.30’da Gencer Savaş Bandosu konseri ile başlayan konser programı, saat 22.00’da gerçekleştirilen havai fişek, lazer ve ışık gösterileri geceye renk kattı. Yaklaşık yarım saat süren gösterilerin ardından ise sahne sırası ilk gecenin yıldızı, romantik şarkıların sesi Hakan Altun’a geldi.

HAKAN ALTUN ROMANTİK ŞARKILARIYLA GECEYE DAMGA VURDU

Altun, milyonların ezbere bildiği Telefonun Başında isimli şarkısı ile konserine başladı. Sahil dolgu alanda kurulan devasa sahnenin önü on binlerce Tekirdağlı ve festival için şehir dışından gelen misafirlerce hıncahınç doldurulurken, sevilen şarkılarını hayranları ile birlikte seslendiren Hakan Altun, alana akın eden vatandaşları mest etti. İki saatten uzun süre sahnede kalan Altun, kendi şarkılarının yanı sıra sevilen arabesk ve pop şarkılardan seçtiği repertuvarı ile dinleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

BAŞKAN YÜKSEL ON BİN KİŞİYLE ÖZÇEKİM YAPTI

Gecenin sunuculuğunu ünlü spiker Özlem Yıldız yaparken, hem Gencer Savaş Bandosu’na hem de Hakan Altun’a çiçek ve Tekirdağ Kirazı takdim eden Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, her iki sanatçıyı da Kiraz Festivali’nde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yüksel, alanı dolduran on binlerce vatandaşla birlikte sahneden özçekim yaparak geceyi ölümsüzleştirdi.

Bu haber Süleymanpaşa Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu