Ergene

Finlandiya’dan gelen öğrencileri Ergenemizde misafir ettik

Finlandiya’dan gelen öğrenciler, öğretmenleri ile Benek Kolejinin idareci, öğretmen ve öğrencilerini önce Ergene Belediye binasındaki makamında konuk eden Başkan Yüksel,…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Finlandiya’dan gelen öğrenciler, öğretmenleri ile Benek Kolejinin idareci, öğretmen ve öğrencilerini önce Ergene Belediye binasındaki makamında konuk eden Başkan Yüksel, ardından misafir heyet ile Velimeşe Mahallesi’nde yer alan Ergene Belediyesi Kapalı Spor Salonu’nu inceledi ardından Naim Süleymanoğlu Tesislerinde yemekte bir araya geldi.
Ergene Belediyesi’nin çalışmaları başta olmak üzere hayata geçirdiği ve yapmayı planladığı projelerle ilgili olarak konuklarına bilgiler aktaran Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Ergene’ye dair de bilgiler verdi.
Finlandiya’dan gelen öğrencileri Sevgi Kenti Ergene’de ağırlamaktan son derece memnuniyet duyduklarını ifade eden Başkan Yüksel tüm konuklarımıza ve Benek Kolejinin idareci ve öğretmenlerine teşekkür ediyorum. Ergene Belediyesi olarak eğitimi ve geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi desteklemeye kesintisiz bir şekilde devam edeceğiz” dedi.FOTOĞRAFLAR

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu