Ergene

Fabrikalarda Aile içi iletişim ve öfke kontrolü eğitimleri düzenliyoruz

Tekirdağ Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile Kadına Şiddette Sıfır Tolerans kapsamında Aile İçi İletişim ve Öfke Kontrolü konulu eğitim semineri Ergene’de bulunan fabrikalarda gerçekleştiriliyor.

 Ergene Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Ergene halkına ücretsiz danışma hizmeti sunan Sosyolog – Aile Danışmanı Emine Yüksel ilçede faaliyet gösteren fabrikalarda da eğitimler düzenliyor. Tekirdağ Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile Ergene Belediyesi işbirliği ile düzenlenen Aile İçi İletişim ve Öfke Kontrolü konulu eğitim seminerleri ilçede faaliyet gösteren fabrikalarda önceden belirlenen program dahilinde periyodik aralıklarla gerçekleştiriliyor.

 Aile birliğini oluşturan bireylerin birbirleri ile olan ilişkilerini düzenleyecek bilgilendirme ve danışmanlık hizmeti vermeye başlayan Ergene Belediyesi Sosyolog Aile Danışmanı Emine Yüsel’in katılımıyla fabrikalarda çalışan personele yönelik eğitim seminerleri de düzenliyor.

 Aile birliğini oluşturan bireylerin birbirleriyle olan ilişkilerini düzenleyen, aynı zamanda aile üyeleri arasında ortaya çıkan sorunların çözümüne odaklanan bir danışmanlık biçimi olan aile danışmanlığı hizmetini Ergene halkının yanı sıra fabrika çalışanlarına da sunan Ergene Belediyesi eğitimlerine devam ediyor.

 Ergene Belediyesi’nin Ergene halkının her zaman yanında olduğunu kaydeden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene Belediyesi olarak vatandaşlarımıza ücretsiz danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Ergene halkının yanında olmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu