Ergene

Ergene’ye Yeni Düğün Salonları Yapılacak

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ahimehmet, Vakıflar ve Cumhuriyet Mahallelerine yapılacak olan yeni düğün salonlarının projelerini yerlerinde inceleyerek bilgiler verdi.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Belediye Meclis üyeleri ve Fen İşleri Müdürü ile birlikte Ahimehmet, Vakıflar ve Cumhuriyet Mahallelerine yapılacak olan yeni düğün salonlarının yapılacağı alanlarda incelemelerde bulundu. Mahalle muhtarları ve mahalle sakinlerine projeler hakkında bilgiler veren Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene de vatandaşlarımızın her zaman iyi ve kötü günlerinde yanlarında olduk olmaya da devam ediyoruz.

Ergene Belediyesi olarak Pınarbaşı, Misinli, Kırkgöz ve Esenler mahallelerine düğün salonları projelerimiz oldu, mahallelerimize kazandırdığımız düğün salonlarımızda vatandaşlarımızın mutluluklarına ortak olduk. Şimdi de Ergene Belediyesi olarak Ahimehmet, Vakıflar ve Cumhuriyet mahallelerimize yeni düğün salonlarımızı kazandıracağız” dedi.

Ergenemize Sayısız Kalıcı Eseler Kazandırdık

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Vatandaş odaklı hizmet anlayışıyla çalışmalarımıza son sürat devam ediyoruz. İlçenin gelişimi ve modern bir yapıya kavuşması adına göreve geldiğimiz günden beri Ergene halkımız için gece gündüz demeden çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz.

Her mahallede hizmetlerimiz devam ederken, İlçemize kazandırdığımız sayısız kalıcı eserlerle adından sıkça söz ettiren bir ilçe olduk. Ergenemize yapmış olduğumuz hizmetler ile ilçemizde güzellik üzerine güzellikler kattık. Halkımız ne isterse onu yapıyoruz yapmaya da devam edeceğiz.

Emek ve alın terimiz ile güzelleştirdiğimiz Ergenemize vatandaşlarımız da sahip çıkıyor. Halkımız ile birlikte omuz omuza vererek hep birlikte daha da güzel çalışmaların altına imza atacağız” dedi.

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

Başa dön tuşu