Ergene

Ergenede Yağmur Duası Yapıldı

Kış mevsiminin yaşandığı şu günlerde beklenen yağış miktarının düşmemesi nedeniyle Ergene’nin Ulaş Mahallesi’nde yağmur duası gerçekleştirildi. Ergene Belediyesi’nin önemli katkıları ile düzenlenen programa ilçenin tüm mahallelerinden çiftçiler katıldı.


Düzenlenen programla ilgili olarak bilgiler veren ve emeği geçenlere teşekkür eden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Bölgemizdeki çiftçilerimizin mahsulünün bol ve bereketli olması adına ihtiyaç duyulan yağmurun Ergene topraklarına yeterince düşmesi için Ulaş Mahallemizde yağmur duası gerçekleştirerek rabbimize el açıp dualar ettik” dedi.


Başkan Yüksel ayrıca, “Ergene Kaymakamımız Mehmet Emin Taşçı, Tekirdağ Milletvekilimiz Mustafa Yel, meclis üyelerimiz, siyasi partilerin il ve ilçe başkan ve yöneticileri, muhtarlarımız, çiftçilerimiz, ve yüzlerce hemşerimizle gerçekleştirdiğimiz yağmur duasına katılan, dua edip amin diyen herkese teşekkür ediyor, edilen duaların kabul ve makbul olmasını diliyorum. Rabbim mahsullerimizi bol, rızkımızı geniş ve helal eylesin inşallah” açıklamasında bulundu.

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

Başa dön tuşu