Ergene

Ergene Belediyesi Toplu Nikah Programını Gerçekleştirdi

Ergene Belediyesi ertelemiş olduğu toplu nikah programını önceki gün Ergene Belediyesi Kültür Merkezi binasında gerçekleştirdi.
Ergene Belediyesi olarak her yıl 14 Şubat tarihinde gerçekleştirilen Ergene Belediyesi 14 Şubat Toplu Nikah Programı ülkemizi yasa boğan deprem felaketi nedeniyle ertelenmişti. Sade bir törenle önceki gün Ergene Belediyesi Kültür Merkezi binasında toplu nikah töreni gerçekleştirildi.
Ergene Belediyesi Kültür Merkezi binasında gerçekleşen nikah programına Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Baydarlı, Belediye Meclis Üyesi Abdullah Yaman, Özel Kalem Müdürü Doğan Durmaz ve nikahı olan çiftlerin aileleri ile yakınları katıldı.
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene Belediyesi olarak her yıl 14 Şubat günü düzenlediğimiz ancak bu yıl ülkemizi yasa boğan deprem felaketi nedeniyle ertelenen geleneksel toplu nikah programımızı bugün Ergene Belediyesi Kültür Merkezi binamızda düzenlenen sade bir törenle gerçekleştirdik. Toplu nikah programımızda deprem bölgesinden ilçemize gelen depremzede çiftin nikah akdini de imzaladığımız törende hayatlarını birleştiren çiftlerimizi ve ailelerini tebrik ediyor, ömür boyu mutluluklar diliyorum” dedi.
Toplu nikah programının ardından çiftlere Ergene Belediyesi hazırlamış oldukları düğün hediyesi paketlerini de teslim ederken, ayrıca günün anısına bol bol hatıra fotoğrafı da çekildiler.

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu