Asayiş

Ergene’de Kavga: 1’i Ağır 6 Yaralı, 3 Tutuklu

Tekirdağ, Ergene  ilçesi Marmaracık Mahallesi’nde Marmaracık Göleti’nin yakınında geçtiğimiz gece yaşanan bıçaklı ve levyeli kavga sonucu 6 kişi yaralandı, 3 kişi de tutuklandı. Yaralılardan birinin durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Edinilen bilgilere göre, aralarında husumet bulunan iki grup geçtiğimiz gece yarısı Marmaracık Göleti’nin yakınında buluştu. Karşı karşıya gelen grup arasındaki sözlü tartışma kısa sürede bıçaklı ve levyeli kavgaya dönüştü.

9 kişinin karıştığı kavgada 6 kişi boğazından, bacağından, kolundan ve kalçasından aldıkları darbelerle yaralandı.

Yaralılardan birinin, kafasına levye ile vurulması sonucu durumunun ağır olduğu ve yoğun bakımda tedavi altına alındığı bildirildi.

Olayın ardından güvenlik güçleri hızla müdahale etti ve kavgaya karışan Emre A., Furkan A., ve Emircan D. gözaltına alındı.

Mahkemeye çıkarılan şahıslar tutuklanarak cezaevine gönderildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu