Ergene

Ergene’de Hasarlı Otobüs Durakları Tamir Ediliyor

Ergene Belediyesi İlçenin farklı noktalarında bulunan ve deforme olan otobüs bekleme duraklarını belediye şantiyesinde onararak yenilenmiş bir şekilde eski yerlerine…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ergene Belediyesi İlçenin farklı noktalarında bulunan ve deforme olan otobüs bekleme duraklarını belediye şantiyesinde onararak yenilenmiş bir şekilde eski yerlerine monte ediyor.
İlçenin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Ergene Belediyesi Ergene’de farklı noktalarda bulunan ve deforme olan otobüs bekleme duraklarını Belediye şantiyesinde bakımdan geçirerek yenilenmiş bir şekilde tekrar eski yerlerine monte ediyor.
Ergene Belediyesi şantiyesinde otobüs bekleme duraklarının yanı sıra çocuk oyun parklarında kullanılamayan, kırılmış olan fitness spor aletlerinin de onarım ve bakımları yapılarak yenilenmiş bir şekilde ait oldukları noktalara geri konuluyor.
Ergene halkına en iyi şekilde hizmet etmeye çalıştıklarını belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Kentimizin ihtiyaçlarını tek tek belirleyip çözüm üretmeye devam ediyoruz. Eskimiş olan otobüs bekleme duraklarının yenilenmesi de bu ihtiyaçlardan bir tanesiydi. Bu kapsamda yıpranmış deforme olmuş otobüs duraklarımızı Ergene Belediye şantiyemizde Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz tarafından bakıma aldık. Belediye şantiyemizde personellerimiz en iyi şekilde otobüs duraklarının bakım ve onarımlarını gerçekleştiriyor” dedi.

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu