Ergene

En Güzel Ekmekler Ergene İçin Üretiliyor


Ergene Belediyesi’nin vatandaşlara hizmet sunmak üzere en yeni teknoloji makinelerle donattığı yeni halk ekmek fabrikasında en güzel ve en ucuz…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ergene Belediyesi’nin vatandaşlara hizmet sunmak üzere en yeni teknoloji makinelerle donattığı yeni halk ekmek fabrikasında en güzel ve en ucuz ekmek üretimi tüm hızıyla devam ediyor.
Tekirdağ’ın en büyük ekmek fabrikasına sahip olan Ergene Belediyesi yeni ekmek fabrikasında ekmek üretimi sürdürüyor. Ergene Belediyesi ekmek fabrikasında döner arabalı fırın ve otomatik borulu olmak üzere iki farklı sistemde ekmek pişiren fırın teknolojisi kullanılıyor. Fırının üretim kapasitesi otomatik borulu fırında saatte bin 440 adet döner arabalı fırında da 630 adet olmak üzere saatte 2 bin 70 adet ekmek üretilirken,  Ergene Belediyesi Halk Ekmek Fabrikasında ekmek üretimi gece yarısı başlayarak sabahın ilk ışıklarına kadar devam ediyor. Ergene Belediyesi ekmek fırınında en lezzetli, en ucuz ve en kaliteli ekmekler Ergene halkı için üretiliyor. Sabah ekmek fabrikasından alınan ekmekler Ergene ilçesinde bulunan belediye halk ekmek büfelerine bırakılıyor. Vatandaşlar ekmek ihtiyaçlarını bu büfelerden karşılıyor.
Örnek Gösterilecek Güzel Bir Proje
Türkiye’de halk ekmek üretimi gerçekleştiren, halka ucuz ve kaliteli ekmek sunan ilçe belediyelerin en başında geliyoruz diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Halkımızın sağlığını düşünerek ekmek üretiminde piyasanın en kaliteli ununu ve diğer yan ürünlerini kullanıyoruz. Türkiye çapında örnek gösterilecek çok güzel bir projeyi Ergene halkımız için hizmete sunduk. Kısa bir süre önce açılışını gerçekleştirdiğimiz yeni ekmek fabrikamızda Ergene halkına sunulan ekmekler el değmeden en hijyenik ortamlarda, en kaliteli malzemeler kullanılarak yapılıyor” dedi.
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntılar nedeniyle vatandaşlarımız da ciddi sorunlar yaşamakta. Tüm bu sorun ve sıkıntılara rağmen Ergene Belediyemiz ve belediyemizin şirketi EBSAN A.Ş. vatandaşlarımızın yaşadığı sıkıntıları asgari düzeye indirmek için hiçbir fedakârlıktan kaçınmamaktadır. Cumhuriyet tarihimizin en ağır ekonomik koşullarının yaşanmasına, maliyetlerin her gün katlanarak artmasına rağmen ekmek gibi, en temel ihtiyaç maddemizin, en ekonomik, lezzetli ve sağlıklı olarak halkımıza ulaştırılması için vatandaşlarımızın her zaman yanında olduk ve olmaya da devam ediyoruz” dedi.
 
 
 

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu