Ergene

Ergene’de gaziler günü kutlandı

Marmaracık Mahallesi’nde yer alan Demokrasi Meydanı’nda yer alan Atatürk Anıtı önünde düzenlenen kutlama programı Ergene Kaymakamlığı, Ergene Garnizon Komutanlığı, Ergene…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Marmaracık Mahallesi’nde yer alan Demokrasi Meydanı’nda yer alan Atatürk Anıtı önünde düzenlenen kutlama programı Ergene Kaymakamlığı, Ergene Garnizon Komutanlığı, Ergene Belediye Başkanlığı ile Türkiye Muharip Gaziler Derneği Ergene Temsilciliği çelenklerinin anıta sunulması ile başladı.

Saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı’nın okunduğu programda günün anlam ve önemini belirten konuşmayı ise Türkiye Muharip Gaziler Derneği Ergene Temsilciliği Başkanı Hasan Güven gerçekleştirdi.

Törene Ergene Kaymakamı Mehmet Emin Taşçı, Ergene Garnizon Komutanı Albay Bülent Kasım, Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, belediye başkan yardımcıları, siyasi partilerin ilçe başkanları, birim müdürleri, daire amirleri ile gaziler katıldı.

 Çelenk sunma programın ardından Ergene Kaymakamlığı ev sahipliğinde Ergene Garnizon Komutanlığı Şehit Piyade Kurmay Albay Sait Ertürk Kışlası’nda gaziler günü vesilesi ile gaziler onuruna yemek programı düzenlendi.

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu