Ergene

Başkan Yüksel, “Kahramanların hakkı ödenmez”

Gazilerin birer kahraman olduğunun altını çizerek kahramanların hakkı ödenmez diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Bizler de bu nedenle kahramanlarımızın…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Gazilerin birer kahraman olduğunun altını çizerek kahramanların hakkı ödenmez diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Bizler de bu nedenle kahramanlarımızın her zaman yanında olduk, olmaya da devam ediyoruz. Eğer bugün bizler ülkemizde özgürce dolaşabiliyorsak geceleri rahatça uyuyabiliyorsak şehitlerimiz, gazilerimiz ve şu anda görev yapan kahramanlarımız sayesinde” dedi.

Başkan Yüksel açıklamasını şöyle sürdürdü: “Ay yıldızlı bayrağımız uğruna bu ülkenin her karış toprağında ülkemiz için görev yapan, terini ve kanını akıtan kanlarını bu topraklara veren şehitlerimizi anıyor, gazilerimizi bir kez daha kutluyorum. Bu vesile ile başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bizlere vatanımızda bağımsız ve özgür bir biçimde yaşama imkanı sunan tüm şehitlerimizi rahmet, şükran ve minnetle anıyorum, tüm gazilerimizin 19 Eylül Gaziler Gününü kutluyorum.”

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu