Ergene

Ergene’de Çocuklar Ara Tatilde Sinema Keyfi Yaşadılar

Ergene Belediyesi ara tatilde çocuklar için ücretsiz sinema günleri etkinliği düzenledi. Ergenede yüzlerce çocuk düzenlenen etkinliklerde sinema izlemenin keyfini yaşadı.
Ergene Belediyesi ara tatilde Kültür Merkezi Binasında çocuk sinema günleri etkinliği düzenledi. Düzenlenen etkinlikte Evliya Çelebi Ölümsüzlük Şurubu, Rafadan Tayfa Deniz Macerası, Doru Macera Ormanı, Köstebekgiller Perili Orman sinema filmleri ile Arı Vız Vız çocuk tiyatro oyunu sahnelendi.
Çizgi-sinema gösterimi sırasında çocuklar bol bol kahkaha atarken, çocukları ile birlikte olan ailelerde oldukça mutluydu. Sinema gösterilerinin ardından aileler Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e bu güzel etkinliği düzenledikleri için teşekkürlerini ilettiler.
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ara tatilde düzenledikleri çocuk sinema günleri etkinliğine gösterilen ilgiden dolayı son derece memnun olduklarını belirterek, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın güzel bir ara tatil dönemi geçirmelerini sağlamak için ücretsiz sinema günleri etkinliği düzenledik. Ergene Belediyesi Kültür Merkezi binamız çocuk kahkahaları ile şenlendi. İlk defa sinema izleme keyfini yaşayan çocuklarımız oldu, gözlerindeki heyecan ve mutluluk görülmeye değerdi. Sinema ve tiyatro eğitim açısından ve sanatsal açıdan çok önemli araçlardır. Çocuklarımızda sinema ve tiyatro ile ara tatilde hem eğlendi hem öğrendi. Bu güzel etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu