Ergene

Ergene’de 23 Nisan Coşkusu Araç Korteji İle Taçlandı

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 103. Yıl dönümü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Ergene Belediyesi tarafından birbirinden renkli ve güzel etkinlikler düzenlendi. Düzenlenen programlar bando eşliğinde yapılan araç korteji ile taçlandırıldı.
Ergene’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Ergene Belediyesi tarafından birbirinden güzel ve renkli etkinlikler düzenlendi. Gün boyunca devam eden kutlama programlarının en son aşamasında bando eşliğinde yapılan araç korteji ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusu taçlandırıldı.
Ergene Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan kalıcı eserlerden biri olan Ergene Belediyesi Atatürk Evi ve Müzesi önünde bando eşliğinde başlayan araç korteji Marmaracık, Sağlık ve Yeşiltepe mahallelerini şarkı ve marşlar eşliğinde gezdi. Türk bayrakları ve araçlarıyla korteje eşlik eden vatandaşlar Ergene Belediyesinin gün boyunca yapmış olduğu etkinliklerde çocuklarının büyük mutluluk duyduklarını belirterek başta Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerini ilettiler.
Ergene Belediyesinin düzenlemiş olduğu etkinliklere katılan ailelere teşekkürlerini ileten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı sevgi kenti Ergenemizde büyük bir coşku içerisinde kutlayarak yaptığımız araç korteji ile bu güzel günü taçlandırdık. Her zaman olduğu gibi milli bayramlarımızı halkımızla bir arada kutluyoruz ve kutlamaya da devam edeceğiz” dedi.
 

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

Başa dön tuşu