Ergene

Ergene Belediyesi’nden çocuklara özel şenlik

Ergene Belediyesi olarak geleceğimizin teminatı olarak gördüğümüz çocuklarımız için çalışmaya, yatırımlar yapmaya hizmet üretmeye ve çeşitli etkinlikler düzenlemeye devam ediyoruz diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Bu kapsamda 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü nedeniyle 19 Kasım 2022 Cumartesi Günü Marmaracık Göl Restoranda Çocuk Hakları Günü Şenliği düzenleyeceğiz.
Çocuklarımız için kukla tiyatrosu da sahnelenecek olan etkinlikte yaratıcı drama, sanat atölyesi, yüz boyama, çocuklara yönelik sportif aktiviteler satranç atölyesi, geleneksel oyunlar ve palyaço şovları olacak.  Ayrıca belediyenin kursları ile ilgili olarak bilgilendirmeler gerçekleştirilecek” dedi.
Çocuklar geleceğimizin teminatıdır diyen Başkan Yüksel 19 Kasım 2022 Cumartesi Günü Ergene Göl Restoranda düzenlenecek olan etkinliğe tüm çocukların davetli olduğunu kaydetti.

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu