Ergene

Ergene Belediyesi Yeni Dönem Çocuk Resim Kursu Başladı

Ergene Belediyesinin Kültür Merkezinde çocuklar için ücretsiz olarak düzenlenmiş olduğu yeni dönem çocuk resim kursu başladı.

Ergene Belediyesinin açtığı resim kursunda eğitim alan çocuklar ilk ders günlerinde resim öğretmenleri ile birlikte karakalem ile ışık gölge çalışmaları yaptı. Ergene Belediyesi Kültür Merkezi binasındaki ilk derste küçüklerin heyecanları görülmeye değerdi. Ergene Belediyesi resim öğretmenleri tarafından geleceğimizin teminatı olan çocuklara kurslarda birbirinden farklı resim ve çalışmaları öğretilerek resim ve sanat konusunda farklı bilgilere sahip olacaklar.

Ergene Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlenen resim kursunda hafta içi belirlenen saatlerde eğitim alacak olan çocukların yanı sıra velilerde düzenlenen kurstan oldukça memnun. Ergene Belediyesi tarafından düzenlenen ücretsiz resim kursu, çocukların sosyalleşmelerine katkı sağlamak, duygu ve düşüncelerini ifade etmek, beceri ve teknik eğitimlerinin yanı sıra hayal dünyalarının gelişmesine de katkıda bulunacak

İlçedeki tüm çocukları Belediyenin düzenlemiş olduğu resim kursuna davet eden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Çocuklarımızın geleceği için yeni projeler üretiyoruz. Çocuklarımızı resim teknikleri hakkında bilgilendiriyoruz. Özellikle anne ve babaların burada rolü büyük. Çocukları kültür ve sanata yönlendirmek ailelerin elinde. Belediyemiz tarafından verilen ücretsiz resim kursumuz ilçedeki çocuklarımız tarafından yoğun ilgi görüyor. Bu ilgi bizleri mutlu ediyor” dedi.

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu