Ergene

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Yenilenen Sağlık Ocağında İncelemelerde Bulundu

Rutin belediyecilik faaliyetlerinin yanı sıra sosyal belediyecilik konusunda da bölgenin öncü belediyelerinden biri olan Ergene Belediyesi, Ergene halkına her alanda hizmet etmeyi sürdürüyor.

Yol çalışmaları ve kaldırım onarımları gibi olağan belediyecilik çalışmalarını eksiksiz olarak yerine getiren Ergene Belediyesi eğitim tesisleri, sağlık ocakları, dini tesisler ve kamu kurumlarına da desteğini devam ettiriyor.

Bu kapsamda Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Kırkgöz Mahallesi’nde atıl durumda bulunan Sağlık Ocağı yeni baştan yapıldı. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Kırkgöz Mahalle Muhtarı Tahsin Albayrak ile birlikte Sağlık Ocağında yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek, Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürü Gökhan Akman’dan bilgiler aldı.

Ergene Belediyesi Olarak Her Zaman Kamu Kurumlarının Yanındayız

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Belediye ekiplerimiz tarafından Kırkgöz Mahallemizde atıl durumda bulunan Sağlık Ocağımızda boya badana, tamir ve tadilat çalışmaları yapılarak Sağlık merkezimiz baştan sona kadar her şeyiyle yenilendi. Peyzaj düzenlemelerinin ardından Sağlık Merkezimizdeki çalışmalar tam anlamıyla bitecek. Ergene’mizde okullarımızın ve ibadethanelerimizin yanı sıra sağlık merkezlerinin de ihtiyaçlarını gideriyor sorunlarını çözüme kavuşturuyoruz. Rutin belediyecilik faaliyetlerinin yanı sıra kamu kurumlarımızın talepleri doğrultusunda ihtiyaçlarını gidermek için de çalışmalar yürütüyoruz. Okullarımızda, camilerimizde, sağlık ocaklarında gereken tüm çalışmaları bundan önce de yaptık bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Kırkgöz mahallemizde yenilediğimiz sağlık merkezimiz Kırkgöz mahallemize hayırlı olsun. Ergene halkı için her alanda görevimizin başındayız” dedi.

 

 

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu