Ergene

Ergene Belediyesi Resim Kursları Devam Ediyor

Ergene Belediyesi Kültür Merkezinde çocuklar için ücretsiz olarak düzenlenmiş olan resim kursu tüm hızıyla devam ediyor.

Ergene Belediyesinin açtığı resim kursunda eğitim alan çocuklar resim alanında kendilerini geliştiriyor. Ergene Belediyesi resim öğretmenleri ile kurslarda birbirinden farklı resim ve çalışmalar yapan çocuklar almış oldukları resim kursundan büyük keyif alıyor. Yaşamlarına sanatı dahil eden çocuklar aldıkları eğitim sayesinde birbirinden güzel resimler yapıyor.

Ergene Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlenen resim kursunda hafta içi belirlenen saatlerde eğitim alan çocukların yanı sıra velilerde verilen eğitimden oldukça memnun. Ergene Belediyesi tarafından düzenlenen resim kursu, çocukların sosyalleşmelerine katkı sağlamak, duygu ve düşüncelerini ifade etmek, beceri ve teknik eğitimlerinin yanı sıra hayal dünyalarının gelişmesine de katkıda bulunuyor.

İlçedeki tüm çocukları Belediyenin düzenlemiş olduğu resim kursuna davet eden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Çocuklarımızın geleceği için yeni projeler üretiyoruz. Çocuklarımızı resim teknikleri hakkında bilgilendiriyoruz. Özellikle anne ve babaların burada rolü büyük. Çocukları kültür ve sanata yönlendirmek ailelerin elinde. Belediyemiz tarafından verilen ücretsiz resim kursumuz ilçedeki çocuklarımız tarafından yoğun ilgi görüyor. Bu ilgi bizleri mutlu ediyor” dedi.

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu