Ergene

Ergene Belediyesi Mesai Kavramı Gözetmeksizin Çalışıyor


Ergene Belediyesi mesai kavramı gözetmeksizin Ergene halkı için çalışmaya devam ediyor. Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler hafta sonu…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ergene Belediyesi mesai kavramı gözetmeksizin Ergene halkı için çalışmaya devam ediyor. Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler hafta sonu Cumartesi ve Pazar günü Marmaracık Mahallesi girişinde deforme olan kilit parke taşları yerlerinden söktü.

Ergene Belediyesi ekipleri tarafından daha önce tespiti yapılan ve vatandaşların da taleplerinin yer aldığı program kapsamında çalışmalara yürüten Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Cumartesi ve Pazar günü Marmaracık Mahallesi giriş ve meydan kısmında deforme olan kilit parke taşları yerlerinden söktü. Deforme olan kilit parke taşların yerlerinden sökülmesinin ardından ekipler alanı betonla kaplayıp üzerine de aşınmaz asfalt atacakları bilgisini verdi.

Sevgi Kenti Ergene’de yapmış oldukları yol çalışmaları ile Ergene’nin çehresini değiştirdiklerini belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene’de göreve geldiğimiz andan itibaren hızlı bir şekilde üst yapı çalışmalarımıza başladık. Yolu, kaldırımı olmayan mahallelerimizi ve sokaklarımızı yeni baştan yarattık, yaşanılabilir bir Ergene için tüm ekiplerimizle gece gündüz demeden mesai kavramı gözetmeksizin çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Marmaracık mahallesinde deforme olan kilit parke taşların sökülmesinin ardından bu alanların aşınmaz asfalt ile kaplı olacağını belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Marmaracık mahalle girişimiz kısmından başlayan ve meydanı kaplayan deforme olmuş kilit parke taşlar hafta sonu Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz tarafından yerlerinden söküldü. Sökülen kilit parke taşların yerine, alan beton zeminle kaplanacak ve ardından ekiplerimiz betonun üzerine aşınmaz asfalt dökecek. Yapılan çalışma sonrasından Marmaracık mahallemizdeki bir yol sorunu daha ortadan kalmış olacak” dedi.

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu