Ergene

Ergene Belediyesi Parkların Aydınlatmalarını Bakıma Aldı

Yaz dönemine girdiğimiz şu günlerde Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Ergene İlçesinde bulunan çocuk oyun parklarının aydınlatmaları bakıma alındı.

Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ilçenin farklı mahallelerinde bulunan çocuk oyun parklarındaki aydınlatmaların bakım, onarım ve tamiratlarını yapıyor. Parkların daha güvenli ve vatandaşların daha huzur içerisinde gidebileceği alanlar haline getiren ekipler, aydınlatmaları arızalı ya da çalışmayan parkları tespit ederek belirli bir plan çerçevesinde bakım ve onarımını yaparak vatandaşların hizmetine sunuyor.

Yapılan çalışmalar hakkında açıklamada bulunan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Yaz döneminin gelmesiyle birlikte vatandaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği çocuk oyun parklarımızın aydınlatmaları Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz tarafından bakıma alındı. Ekiplerimiz Sağlık Mahallesinde Barış Parkta, Yeşiltepe Mahallesinde Masal Parkta, Ulaş Mahallesinde Akif Yazgan parkta ve İğneler mahallesinde bulunan parkımızın aydınlatmalarını aktif hale getirdi. Yine önümüzdeki günler planlanan günlerde diğer parklarımızın aydınlatmalarında bakım çalışmaları yapılacaktır” dedi.

Ergene’de ki vatandaşlarımızın mutluluğu için gereken ne varsa yapıyoruz diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Vatandaşlarımızın keyifle vakit geçirdikleri, çocuklarımızın gönüllerince koşup eğlendiği sosyal alanlarımıza en iyi şekilde özen gösteriyoruz. Vatandaşlarımızın hizmetine sunmuş olduğumuz bu güzel alanlar hepimizin, hep birlikte bu alanlara en iyi şekilde sahip çıkmalıyız” dedi.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu