Ergene

Ergene Belediyesi Parklara Bakımını Sürdürüyor

Ergene Belediyesi sorumluluk alanındaki parklarda bakım ve yenileme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in talimatıyla ilçe genelindeki parklar, yeşil alanlar ve oyun alanları başta olmak üzere çocukların ve ailelerin sıklıkla kullandığı yerlerde temizlik, bakım ve yenileme çalışmaları yapan Ergene Belediyesi ekipleri çalışmalarını sürdürüyor.
Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde yer alan Park ve Bahçeler Birimi ekipleri ile Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ilçe genelinde yer alan belediyenin sorumluluk alanında bulunan parklarda temizlik, bakım – onarım ve yenileme çalışmalarına devam ediyor.
Yapılan çalışmalarla ilgili olarak bilgiler veren Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğümüz ve Temizlik İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz Ergene halkının huzur ve refahı için çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın keyifli zamanlar geçireceği, oyun alanlarında her ayrıntıyı düşünerek çocukların güven içerisinde oyunlar oynamasını sağlamak için çalışmalar yapıyoruz. Bu bağlamda Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz tarafından Velimeşe mahallemizde bulunan Şehit Piyade Onbaşı Sedat Mekan Parkında çocuk oyun gruplarının boya, badana, tamir ve tadilatlarını yaptı. Çocuklarımız bizim için çok değerlidir. Onların mutluluğu ve sağlığı her şeyden önce gelir. Başta çocuklarımız olmak üzere Ergeneli hemşerilerimizin daha güzel ve keyifli vakit geçirmeleri için parklarımıza yönelik bu çalışmalarımız devam edecek” dedi.
 

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu