Ergene

Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evi Velileri, “Kesinlikle Herkese Tavsiye Ederiz”

Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evi Velileri, “Kesinlikle Herkese Tavsiye Ederiz”Ergene Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan sayısız kalıcı eserlerden biri olan Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evindeki Veliler bu güzel hizmetten dolayı çok memnun olduklarını belirterek Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e teşekkürlerini ilettiler.
8 Temmuz 2018 yılında Çorlu’nun Sarılar mahallesinde raydan çıkarak devrilen trende hayatını kaybeden 25 kişiden en küçüğü olan ve henüz 6 aylıkken annesi ile birlikte hayatını kaybeden Beren bebeğin adının yaşatıldığı Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evinde eğitim tüm hızıyla devam ediyor.
Her Şeyden Çok Memnunuz
Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evinde çocukları bulunan öğrenci velileri Ergene Belediyesinin bu güzel hizmetinden dolayı çok memnun olduklarını belirttiler. Öğrenci velileri Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evi hakkında, “Öğretmenlerimiz ve oyun evimiz gerçekten çok güzel, her şeyden çok memnunuz. Belediyemizin öğretmenleri çocuklarımızla çok yakından ilgileniyor. Fiyat ve kalite bakımından da mükemmel diyebiliriz. Çocuklarınızı gönül rahatlığıyla bırakabilirsiniz ve kesinlikle herkese tavsiye ederiz. Bu güzel projede emeği geçen başta Ergene Belediye Başkanımız Rasim Yüksel olmak üzere herkese ve Belediyemizin çok değerli öğretmenlerine teşekkür ederiz” dediler.
İlçeye kazandırılan sayısız kalıcı eserlerden biri olan Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evinde ki çocukların en iyi eğitimi aldıklarını belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Çocuklar bizim geleceğimiz. Onların akıllı, bilim yolunda, kültürü sanatı hayatına katmış, milli değerlerine bağlı nesiller olmalarını sağlamak için çok çalışıyoruz. Uzman öğretmenlerimiz çocuklarımızla birebir yakından ilgileniyor. Oyun evimizde her gün farklı etkinlikler yapılarak çocuklarımız hem eğleniyor hem öğreniyor. Evinin ekonomisine katkı sağlayan çalışan annelerimizin güvenerek evlatlarını bırakabilecekleri Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evimiz çocuklarımızın gülüşleriyle şenleniyor. Velilerimizden bu güzel yorumları duymakta bizleri son derece mutlu etti” dedi.

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu