Ergene

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Umrecileri Dualarla Uğurladı

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel umre ziyareti için kutsal topraklara giden Velimeşe mahallesindeki vatandaşları dualarla yolcu etti.
Velimeşe mahallesindeki merkez caminde ikindi namazından sonra umreye gidecek olan vatandaşlar için düzenlenen uğurlama programına katılan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel vatandaşlara hayırlı yolculuklar dileklerinde bulundu. Umreye gidecek olan vatandaşların mutluluğuna ortak olan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Allah sizlere bu yolculuğu nasip etti, inşallah gidemeyenlere de nasip eder. Kutsal topraklarda Rabbim herkesin dualarını kabul etsin. Sağlıklı sıhhatli ve hayırlısıyla gidip gelmeyi, ailelerine kavuşmayı nasip etsin” dedi.
Kendilerini umreye yolcu eden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e teşekkürlerini ileten vatandaşlar Velimeşe merkez camiinde Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ile birlikte günün ansına hatıra fotoğrafı da çekildi.

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu